E G E C O P Y

Büro Makinaları

İzmir Fotokopi Makina Kiralama

Lokasyon
460 Sk. No:22/C Bornova - İzmir
Çalışma Saati
08:00 - 18:00
Mail Gönder
bilgi@egefotokopi.com

Hakkımızda

20

Profesyonel Bir Ekip İle Yılların Deneyimi

Services

Şirket Profili

Ege Kopi Hakkında

Ege Kopi Büro Makinaları olarak 10 yılı aşkın süredir fotokopi ve faks cihazları konusunda siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için gayret göstermekteyiz.

Ege Kopi Büro Makinaları olarak 10 yılı aşkın süredir fotokopi ve faks cihazları konusunda siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için gayret göstermekteyiz. Fotokopi ve faks cihazlarının satışının yanı sıra satış sonrası yerinde servis, orijinal sarf malzemeler ve yedek parça temininde en cazip imkânları sunmaktayız.

EGEKOPİ

Son Teknoloji

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

İzmir Fotokopi Makine servisi olarak tüm model yazıcı cihazlarına onarım, tamir, bakım ve yedek parça değişim hizmeti için bize ulaşmanız yeterlidir. Verdiğimiz tüm hizmetler garanti kapsamındadır. .

İletişim

İşimizi gerçekten severek yapıyoruz. Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi ispatlarsınız.

İletişim

Lazer yazıcımı yoksa mürekkep püskürtmeli yazıcımı tercih edilmeli sorusuna istediğiniz özellikleri göz önüne alarak siz cevap verebilirsiniz. Lazer yazıcılar ilk alındığında yüksek fiyata sahip olsalar da baskı sayısı göz önüne alındığında daha az maliyetli hale gelir.

İletişim

Sektörünüz için hemen teklif alın