Blog

Bizden Haberler

Üretici Garantisi

Garanti talebi için lütfen önce yerel Egefotokopi Destek departmanınızla iletişime geçin. Çalışma arkadaşlarımız, Yerinde Servis veya Değişim Programları gibi ülkeye özgü olası garanti koşulları hakkında sizi bilgilendirmekten memnuniyet duyacaktır.

Egefotokopi veya temsilcisi temel olarak en az bir yıllık standart garanti vermektedir. Bu durumda ürünü belirli bir adrese veya alışveriş kaynağına iade etmeniz gerekir. Yardım hattı uzmanlarımız, ürünün nakliyesi için gerekli ayrıntıları veya iade gönderiniz için zorunlu kimlik numarasını sağlayacaktır. Arıza teşhisini takiben, ürün yetkili bir Egefotokopi servis ortağı Onarım Merkezinde mümkün olduğunca hızlı ve güvenilir bir şekilde bakıma alınacaktır.

Uzun Ömürlü Bileşenler Garantisi

Çoğu  ürününde, çevreyi koruyan ve baskı maliyetlerini azaltan görsel dramı gibi özellikle uzun ömürlü bileşenler bulunur. Genellikle bu bileşenler için standart olarak uzatılmış garanti sunar. Daha fazla bilgi için lütfen yerel servis ve destek web sitenizi ziyaret edin.

Ülkeye ve ürüne özgü tüm ayrıntılı garanti koşulları ve servis teklifleri için lütfen önce EGEFOTOKOPİ ana sayfanızın Servis ve Destek bölümüne bakın.